![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Vandelay | |
![]() |
Movie Buff - 251 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2008
Location: Zwijndrecht, Antwerpen, Belgium
|
|
Message Sent!
Bio: i like movies
| |

| 85 | Zodiac (2007) - Feb 24, 2008 |
| 90 | Crash (2005) - Feb 24, 2008 |
| 70 | The Meaning of Life (1983) - Feb 11, 2008 |
| 80 | G.I. Jane (1997) - Feb 11, 2008 |
| 85 | Battle Royale (2000) - Feb 11, 2008 |
| 80 | Carlito's Way (1993) - Feb 08, 2008 |
| 70 | Arachnophobia (1990) - Feb 08, 2008 |
| 75 | Evan Almighty (2007) - Feb 08, 2008 |
| 75 | Pride & Prejudice (2005) - Feb 08, 2008 |
| 90 | The Elephant Man (1980) - Feb 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |