Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum PTA - Paul Thomas Anderson
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
Vankata
Movie Buff - 361 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2010
Location: Bulgaria
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 The Duellists - Jan 13, 2010
60 Father of the Bride - Jan 13, 2010
100 La Femme Nikita - Jan 13, 2010
65 Desperado - Jan 13, 2010
50 School of Rock - Jan 13, 2010
90 Barton Fink - Jan 13, 2010
60 King Arthur - Jan 13, 2010
65 Conan the Destroyer - Jan 13, 2010
65 Eight Legged Freaks - Jan 13, 2010
70 Underworld - Jan 13, 2010
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Vankata. Why not go rank more films, then come back and check it out again?