![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Varcour | |
![]() |
Film Freak - 551 Films Ranked
Member Since: May 19, 2006
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | J. Edgar (2011) - Feb 09, 2012 |
| 65 | Intouchables (2011) - Jan 28, 2012 |
| 35 | Puss in Boots (2011) - Jan 04, 2012 |
| 65 | Green Zone (2010) - Nov 18, 2011 |
| 30 | Ong-Bak: The Thai Warrior (2003) - Oct 15, 2011 |
| 60 | Ip Man (2008) - Oct 15, 2011 |
| 60 | Tae Guk Gi: The Brotherhood of War (2004) - Oct 09, 2011 |
| 65 | Groundhog Day (1993) - Oct 09, 2011 |
| 55 | X-Men: First Class (2011) - Oct 09, 2011 |
| 30 | Event Horizon (1997) - Oct 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |