![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Varnagh | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Jul 30, 2009
Location: Kęty, Poland
|

| 75 | The Hills Have Eyes (2006) - Aug 11, 2009 |
| 99 | Man Bites Dog (1992) - Aug 11, 2009 |
| 90 | Return of the Living Dead Part II (1988) - Aug 03, 2009 |
| 100 | The Return of the Living Dead (1985) - Aug 03, 2009 |
| 100 | Evil Dead II (1987) - Aug 03, 2009 |
| 80 | A Nightmare on Elm Street 2: Freddy's Revenge (1985) - Jul 30, 2009 |
| 40 | Hellraiser (1987) - Jul 30, 2009 |
| 80 | Deep Red (1975) - Jul 30, 2009 |
| 90 | RoboCop 2 (1990) - Jul 30, 2009 |
| 90 | Bad Taste (1987) - Jul 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |