VascoF

vascof
Movie Buff - 188 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2013
Location: Lisbon, Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 18% The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Rated 04 Feb 2013
80 22% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 03 Feb 2013
91 92% Edward Scissorhands (1990) - Rated 03 Feb 2013
89 80% Back to the Future (1985) - Rated 03 Feb 2013
82 29% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 03 Feb 2013
84 35% Super 8 (2011) - Rated 03 Feb 2013
79 18% The Break-Up (2006) - Rated 03 Feb 2013
74 10% Super Size Me (2004) - Rated 03 Feb 2013
81 25% Up (2009) - Rated 03 Feb 2013
87 61% WALL·E (2008) - Rated 03 Feb 2013