![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Vassago | |
![]() |
Cinema Addict - 1448 Films Ranked
Member Since: Jul 17, 2007
Location: Istanbul, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 72 | A Dangerous Method (2011) - Feb 05, 2012 |
| 55 | The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011) - Feb 01, 2012 |
| 65 | In Time (2011) - Jan 30, 2012 |
| 60 | Easy A (2010) - Jan 30, 2012 |
| 55 | Fright Night (2011) - Jan 28, 2012 |
| 82 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 25, 2012 |
| 87 | Real Steel (2011) - Jan 06, 2012 |
| 83 | Moneyball (2011) - Dec 27, 2011 |
| 83 | Drive (2011) - Dec 23, 2011 |
| 85 | Warrior (2011) - Dec 15, 2011 |
| Directors | M. Night Shyamalan |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |