![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Vence | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: May 15, 2010
Location: Canada
|

| 90 | The Last Samurai (2003) - May 15, 2010 |
| 90 | Slumdog Millionaire (2008) - May 15, 2010 |
| 86 | Gladiator (2000) - May 15, 2010 |
| 90 | Requiem for a Dream (2000) - May 15, 2010 |
| 100 | 300 (2007) - May 15, 2010 |
| 85 | The Mummy (1999) - May 15, 2010 |
| 80 | The Hot Chick (2002) - May 15, 2010 |
| 90 | Dude, Where's My Car? (2000) - May 15, 2010 |
| 85 | Saw IV (2007) - May 15, 2010 |
| 85 | Inglourious Basterds (2009) - May 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |