![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Vestige | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Sep 25, 2006
Location: USA
|

| 43 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Notebook (2004) - Aug 13, 2007 |
| 89 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 86 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Dead Poets Society (1989) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Hedwig and the Angry Inch (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Aladdin and the King of Thieves (1995) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Notorious C.H.O. (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |