![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Viklas | |
![]() |
Movie Buff - 165 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: UK
|

| 75 | American Pie 2 (2001) - Jul 15, 2008 |
| 87 | Cube (1997) - Jul 15, 2008 |
| 85 | Independence Day (1996) - Jul 15, 2008 |
| 75 | Seven (1995) - Jul 15, 2008 |
| 70 | Raging Bull (1980) - Jul 15, 2008 |
| 80 | Romeo Must Die (2000) - Jul 15, 2008 |
| 93 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jul 15, 2008 |
| 85 | The Mask (1994) - Jul 15, 2008 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 15, 2008 |
| 75 | The Aristocrats (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |