Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ViniVidiVici
Flick Fan - 97 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2010
Location: USA
Recent Rankings
70 Salt (2010) - Aug 11, 2010
60 Pineapple Express (2008) - Aug 09, 2010
70 Training Day (2001) - Aug 09, 2010
70 Invictus (2009) - Aug 09, 2010
70 The Proposal (2009) - Aug 09, 2010
75 The Book of Eli (2010) - Aug 09, 2010
80 Hercules (1997) - Aug 04, 2010
79 2012 (2009) - Aug 03, 2010
66 Jumper (2008) - Aug 03, 2010
70 Chicken Run (2000) - Aug 03, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ViniVidiVici. Why not go rank more films, then come back and check it out again?