![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Vinz | |
![]() |
Flick Fan - 94 Films Ranked
Member Since: Sep 29, 2006
Location: USA
|

| 30 | City of the Living Dead (1980) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Click (2006) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Raw Deal (1986) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Logan's Run (1976) - Aug 13, 2007 |
| 5 | The New World (2005) - Aug 13, 2007 |
| 5 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Kung Fu Hustle (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Ghostbusters (1984) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Ghostbusters II (1989) - Aug 13, 2007 |
| 90 | A Nightmare on Elm Street (1984) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |