![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Vito | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2011
Location: UK
|

| 83 | Up in the Air (2009) - Jul 16, 2011 |
| 85 | The Social Network (2010) - Jul 16, 2011 |
| 83 | The King's Speech (2010) - Jul 16, 2011 |
| 82 | Blue Valentine (2010) - Jul 16, 2011 |
| 80 | L.A. Confidential (1997) - Jul 16, 2011 |
| 76 | Best in Show (2000) - Jul 16, 2011 |
| 80 | High Fidelity (2000) - Jul 16, 2011 |
| 30 | Dude, Where's My Car? (2000) - Jul 16, 2011 |
| 55 | War of the Worlds (2005) - Jul 16, 2011 |
| 80 | The Squid and the Whale (2005) - Jul 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |