![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Voice | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Aug 12, 2008
Location: Turkey
|

| 90 | City of God (2003) - Aug 12, 2008 |
| 80 | March of the Penguins (2005) - Aug 12, 2008 |
| 95 | Oldboy (2003) - Aug 12, 2008 |
| 80 | Dolls (2002) - Aug 12, 2008 |
| 85 | Citizen Kane (1941) - Aug 12, 2008 |
| 85 | The Cat Returns (2002) - Aug 12, 2008 |
| 90 | V for Vendetta (2006) - Aug 12, 2008 |
| 75 | Pleasantville (1998) - Aug 12, 2008 |
| 85 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Aug 12, 2008 |
| 70 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Aug 12, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |