Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Voice Within
Film Freak - 514 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2009
Location: UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Dans la ville blanche (1983) - May 26, 2011
89 Ai no mukidashi (2008) - Apr 12, 2011
92 Badlands (1973) - Feb 24, 2011
92 Goodbye South, Goodbye (1996) - Feb 24, 2011
90 Good Men, Good Women (1995) - Jan 26, 2011
85 Flowers of Shanghai (1998) - Jan 26, 2011
86 Chocolat (1988) - Jan 26, 2011
92 Trouble Every Day (2001) - Jan 26, 2011
84 35 rhums (2008) - Jan 26, 2011
97 I Am Cuba (1964) - Jan 26, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Voice Within. Why not go rank more films, then come back and check it out again?