Von Samuel

von_samuel
Movie Buff - 457 Film Ratings
Member Since: 29 Jul 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 75% Charade (1963) - Rated 29 Jul 2012
90 92% Black Christmas (1974) - Rated 29 Jul 2012
65 57% State of Play (2003) - Rated 29 Jul 2012
85 87% Brazil (1985) - Rated 29 Jul 2012
50 17% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 29 Jul 2012
55 29% 16 Blocks (2006) - Rated 29 Jul 2012
50 17% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 29 Jul 2012
55 29% Death Becomes Her (1992) - Rated 29 Jul 2012
65 57% Frailty (2001) - Rated 29 Jul 2012
45 9% Pretty Woman (1990) - Rated 29 Jul 2012