Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Voodoo
Cinema Addict - 1694 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2010
Location: Skopje, Aerodrom, Macedonia
Bio: Music & Movie Fanatic! Love all the genres!
Recent Rankings
90 Men in Black III (2012) - May 26, 2012
40 This Must Be the Place (2011) - May 26, 2012
30 Larry Crowne (2011) - May 26, 2012
90 The Hit List (2011) - May 26, 2012
80 The Other Woman (2011) - May 26, 2012
50 Tigerland (2000) - May 26, 2012
75 Passion in the Desert (1997) - May 22, 2012
25 Paranormal Activity 3 (2011) - May 20, 2012
75 The Craigslist Killer (2011) - May 20, 2012
20 Warrior (2011) - May 20, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Voodoo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?