Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Voodoofly
Cinema Addict - 1395 Films Ranked
Member Since: Jun 19, 2006
Location: Los Angeles, CA, USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: No information
Recent Rankings
42 Summer School (1987) - Apr 11, 2011
57 Moving (1988) - Apr 11, 2011
63 Session 9 (2001) - Apr 11, 2011
57 O (2001) - Apr 11, 2011
43 Trekkies (1997) - Apr 11, 2011
37 Executive Decision (1996) - Apr 11, 2011
18 The Sweetest Thing (2002) - Apr 11, 2011
23 Fair Game (1995) - Apr 11, 2011
47 Surf's Up (2007) - Apr 11, 2011
22 Milk Money (1994) - Apr 11, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Voodoofly. Why not go rank more films, then come back and check it out again?