![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
VulGerrity | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 0 | Napoleon Dynamite (2004) - Sep 19, 2010 |
| 0 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Sep 19, 2010 |
| 0 | Superman Returns (2006) - Sep 19, 2010 |
| 95 | American Psycho (2000) - Sep 19, 2010 |
| 20 | 1984 (1984) - Sep 19, 2010 |
| 30 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Windowlicker (1999) - Sep 19, 2010 |
| 100 | Memento (2001) - Sep 19, 2010 |
| 100 | Pulp Fiction (1994) - Sep 19, 2010 |
| 100 | Primer (2004) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |