![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Vyria | |
![]() |
Movie Buff - 388 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 40 | Weird Science (1985) - Dec 14, 2008 |
| 90 | The Meaning of Life (1983) - Dec 14, 2008 |
| 20 | Idle Hands (1999) - Dec 14, 2008 |
| 50 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Dec 14, 2008 |
| 50 | The Spy Who Loved Me (1977) - Dec 14, 2008 |
| 60 | Guarding Tess (1994) - Dec 14, 2008 |
| 85 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Dec 14, 2008 |
| 20 | 13 Going on 30 (2004) - Dec 14, 2008 |
| 60 | Volcano (1997) - Dec 14, 2008 |
| 60 | Six Days Seven Nights (1998) - Dec 14, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |