WKSade

wksade
Movie Buff - 179 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 17% Godzilla (1998) - Rated 14 Feb 2012
71 65% Blade (1998) - Rated 14 Feb 2012
11% Jason X (2002) - Rated 14 Feb 2012
70 64% Blade Runner (1982) - Rated 14 Feb 2012
49 37% The Hangover (2009) - Rated 14 Feb 2012
25 20% Reign of Fire (2002) - Rated 14 Feb 2012
80 82% The Iron Giant (1999) - Rated 14 Feb 2012
40 30% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 14 Feb 2012
68 59% Bruce Almighty (2003) - Rated 14 Feb 2012
41 32% Minority Report (2002) - Rated 14 Feb 2012