Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
W_Plans
Film Freak - 716 Films Ranked
Member Since: Sep 27, 2011
Location: USA
Recent Rankings
72 Freddy Got Fingered (2001) - Oct 28, 2011
68 Dante's Peak (1997) - Oct 28, 2011
73 Disclosure (1994) - Oct 28, 2011
86 Witness (1985) - Oct 28, 2011
81 The King of Comedy (1983) - Oct 28, 2011
83 Bullitt (1968) - Oct 27, 2011
85 The Salton Sea (2002) - Oct 27, 2011
50 Flash Gordon (1980) - Oct 27, 2011
77 Tremors (1990) - Oct 27, 2011
70 Taking Lives (2004) - Oct 27, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with W_Plans. Why not go rank more films, then come back and check it out again?