Wadonio

wadonio
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2013
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 82% The Town (2010) - Rated 07 Jun 2013
50 17% Universal Soldier (1992) - Rated 04 Jun 2013
65 36% Memento (2001) - Rated 04 Jun 2013
67 47% Apocalypse Now (1979) - Rated 04 Jun 2013
70 64% Top Gun (1986) - Rated 04 Jun 2013
67 47% This Is England (2006) - Rated 04 Jun 2013
70 64% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 04 Jun 2013
30 5% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 04 Jun 2013
65 36% Dirty Dancing (1987) - Rated 04 Jun 2013
50 17% Minority Report (2002) - Rated 04 Jun 2013