![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Wafflecop | |
![]() |
Movie Buff - 320 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2011
Location: UK
|

| 70 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - Feb 23, 2012 |
| 52 | Groundhog Day (1993) - Feb 23, 2012 |
| 85 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Feb 23, 2012 |
| 60 | Spy Kids (2001) - Feb 23, 2012 |
| 90 | Die Hard (1988) - Feb 23, 2012 |
| 86 | There Will Be Blood (2007) - Feb 23, 2012 |
| 70 | Memento (2001) - Feb 22, 2012 |
| 57 | The Shining (1980) - Feb 22, 2012 |
| 52 | Scarface (1983) - Feb 22, 2012 |
| 70 | The Usual Suspects (1995) - Feb 22, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |