![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Waingro | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Aug 7, 2010
Location: Memphis, TN, USA
|

| 69 | Medicine for Melancholy (2008) - Oct 28, 2010 |
| 86 | Animal Kingdom (2010) - Oct 01, 2010 |
| 77 | Zodiac (2007) - Oct 01, 2010 |
| 65 | Eternity and a Day (1998) - Sep 27, 2010 |
| 88 | 4 Months, 3 Weeks and 2 Days (2007) - Sep 26, 2010 |
| 81 | The Class (2008) - Sep 24, 2010 |
| 60 | Planet Terror (2007) - Sep 24, 2010 |
| 83 | Death Proof (2007) - Sep 24, 2010 |
| 37 | LOL (2006) - Sep 18, 2010 |
| 79 | Secrets & Lies (1996) - Sep 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |