![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Walrus1293 | |
![]() |
Film Freak - 502 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2006
Location: USA
|

| 80 | Superman: The Movie (1978) - Dec 12, 2006 |
| 100 | It (1990) - Dec 12, 2006 |
| 87 | Dreamcatcher (2003) - Dec 12, 2006 |
| 100 | Rambo III (1988) - Dec 12, 2006 |
| 100 | Apocalypse Now (1979) - Dec 12, 2006 |
| 95 | For a Few Dollars More (1965) - Dec 12, 2006 |
| 85 | Kingpin (1996) - Dec 12, 2006 |
| 90 | Planet of the Apes (1968) - Dec 12, 2006 |
| 84 | The Life of David Gale (2003) - Dec 12, 2006 |
| 92 | Beverly Hills Cop (1984) - Dec 12, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |