![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Walter_Chaw | |
![]() |
Movie Buff - 131 Films Ranked
Member Since: Apr 29, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Session 9 (2001) - Dec 29, 2009 |
| 79 | Strange Days (1995) - Dec 29, 2009 |
| 85 | Fargo (1996) - Dec 29, 2009 |
| 40 | Playing God (1997) - Dec 29, 2009 |
| 22 | March of the Penguins (2005) - Dec 29, 2009 |
| 69 | Freddy Got Fingered (2001) - Dec 29, 2009 |
| 40 | Spellbound (2002) - Dec 29, 2009 |
| 26 | European Vacation (1985) - Dec 29, 2009 |
| 90 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Dec 29, 2009 |
| 60 | Big Fish (2003) - Dec 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |