![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Warren | |
![]() |
Celluloid Junkie - 2508 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Chapaev (1934) - Feb 06, 2012 |
| 54 | The Iron Lady (2011) - Feb 04, 2012 |
| 70 | King of Kings (1961) - Feb 02, 2012 |
| 58 | Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Jan 30, 2012 |
| 78 | Hell And Back Again (2011) - Jan 29, 2012 |
| 86 | Shame (2011) - Jan 29, 2012 |
| 86 | Take Shelter (2011) - Jan 29, 2012 |
| 73 | A Cat in Paris (2010) - Jan 27, 2012 |
| 87 | The Artist (2011) - Jan 19, 2012 |
| 85 | The Interrupters (2011) - Jan 18, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |