![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Watashi | |
![]() |
Cinema Addict - 1543 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Warrior (2011) - Jan 07, 2012 |
| 75 | War Horse (2011) - Jan 07, 2012 |
| 90 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Jan 07, 2012 |
| 70 | The Artist (2011) - Jan 07, 2012 |
| 60 | Certified Copy (2010) - Jan 04, 2012 |
| 85 | Attack the Block (2011) - Jan 04, 2012 |
| 90 | Senna (2010) - Jan 04, 2012 |
| 55 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 04, 2012 |
| 70 | The Adventures of Tintin (2011) - Jan 04, 2012 |
| 70 | The Ides of March (2011) - Nov 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |