![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Waterp0l0 | |
![]() |
Movie Buff - 243 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2009
Location: Lafayette, ca, USA
|

| 88 | Driving Miss Daisy (1989) - Jan 19, 2009 |
| 88 | Gran Torino (2008) - Jan 18, 2009 |
| 93 | The Bodyguard (1992) - Jan 18, 2009 |
| 93 | The Sting (1973) - Jan 18, 2009 |
| 96 | On Golden Pond (1981) - Jan 18, 2009 |
| 97 | A River Runs Through It (1992) - Jan 18, 2009 |
| 91 | Patton (1970) - Jan 18, 2009 |
| 66 | Leatherheads (2008) - Jan 18, 2009 |
| 85 | American Gangster (2007) - Jan 18, 2009 |
| 87 | The Bourne Identity (2002) - Jan 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |