![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
WaveyDL | |
![]() |
Movie Buff - 103 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2010
Location: Brighton, UK
|

| 92 | American History X (1998) - May 20, 2010 |
| 89 | Rocky (1976) - May 20, 2010 |
| 50 | Jerry Maguire (1996) - May 20, 2010 |
| 88 | King Kong (2005) - May 20, 2010 |
| 65 | There's Something About Mary (1998) - May 20, 2010 |
| 78 | Memento (2001) - May 20, 2010 |
| 70 | The Others (2001) - May 20, 2010 |
| 95 | The Green Mile (1999) - May 20, 2010 |
| 78 | Grosse Pointe Blank (1997) - May 20, 2010 |
| 78 | The Chronicles of Riddick (2004) - May 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |