![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Waxmetal | |
![]() |
Movie Buff - 297 Films Ranked
Member Since: Jun 21, 2006
Location: Canada
|

| 75 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Jul 07, 2009 |
| 67 | Space Jam (1996) - Jul 07, 2009 |
| 83 | Bad Boys II (2003) - Jul 07, 2009 |
| 67 | Duplex (2003) - Jul 07, 2009 |
| 80 | Bad Taste (1987) - Jul 07, 2009 |
| 75 | The Hills Have Eyes (2006) - Jul 07, 2009 |
| 85 | Vertigo (1958) - Jul 07, 2009 |
| 47 | I Know Who Killed Me (2007) - Jul 07, 2009 |
| 90 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jul 07, 2009 |
| 43 | Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) - Jul 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |