![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
WckdAngl | |
![]() |
Movie Buff - 379 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2006
Location: Belgium
|
|
Bio: No information
| |

| 65 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Alexandra's Project (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 88 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 54 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 74 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |