Weltall

weltall
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 02 Jul 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 65% Gremlins (1984) - Rated 02 Jul 2007
91 92% Sphere (1998) - Rated 02 Jul 2007
86 77% The Fly (1986) - Rated 02 Jul 2007
80 53% Species (1995) - Rated 02 Jul 2007
78 41% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 02 Jul 2007
68 16% The Exorcist (1973) - Rated 02 Jul 2007
83 65% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 02 Jul 2007
68 16% Urban Legend (1998) - Rated 02 Jul 2007
0% House of the Dead (2003) - Rated 02 Jul 2007
80 53% RoboCop 2 (1990) - Rated 02 Jul 2007