Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Wendell
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2007
Location: USA
Bio: No information
Recent Rankings
70 The Golden Compass (2007) - Feb 02, 2009
80 Walk the Line (2005) - Feb 02, 2009
65 Anger Management (2003) - Feb 02, 2009
90 The Italian Job (2003) - Feb 02, 2009
40 The Notebook (2004) - Feb 02, 2009
85 American History X (1998) - Feb 02, 2009
80 Face/Off (1997) - Feb 02, 2009
65 The Black Dahlia (2006) - Feb 02, 2009
90 Poltergeist (1982) - Feb 02, 2009
70 Chasing Amy (1997) - Feb 02, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Wendell. Why not go rank more films, then come back and check it out again?