![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Werewolf | |
![]() |
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2009
Location: del city, ok, USA
|
|
Bio: i rock your socks.
| |

| 95 | The Dark Knight (2008) - Jul 29, 2009 |
| 95 | The Goonies (1985) - Jul 29, 2009 |
| 90 | The Evil Dead (1981) - Jul 29, 2009 |
| 75 | Without a Paddle (2004) - Jul 29, 2009 |
| 90 | Enter the Dragon (1973) - Jul 29, 2009 |
| 80 | As Good As It Gets (1997) - Jul 29, 2009 |
| 70 | Hostel (2005) - Jul 29, 2009 |
| 100 | Alien (1979) - Jul 29, 2009 |
| 65 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Jul 29, 2009 |
| 100 | The Silence of the Lambs (1991) - Jul 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |