![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Whitlock | |
![]() |
Movie Buff - 256 Films Ranked
Member Since: Nov 17, 2010
Location: Canada
|

| 85 | In Bruges (2008) - Nov 16, 2011 |
| 80 | Monsters, Inc. (2001) - Nov 16, 2011 |
| 70 | Predator (1987) - Nov 16, 2011 |
| 75 | Catch Me If You Can (2002) - Nov 16, 2011 |
| 85 | Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit (2005) - Nov 16, 2011 |
| 90 | Drive (2011) - Nov 15, 2011 |
| 70 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Sep 27, 2011 |
| 70 | Wedding Crashers (2005) - Sep 26, 2011 |
| 40 | Windtalkers (2002) - Sep 26, 2011 |
| 75 | Speed (1994) - Sep 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |