![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Wintermute_ | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Nov 5, 2009
Location: Sofia, Bulgaria
|

| 85 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jan 17, 2010 |
| 55 | Terminator Salvation (2009) - Jan 17, 2010 |
| 80 | The Terminator (1984) - Jan 17, 2010 |
| 85 | 12 Monkeys (1995) - Jan 17, 2010 |
| 30 | Public Enemies (2009) - Jan 17, 2010 |
| 75 | The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Jan 17, 2010 |
| 70 | Zombieland (2009) - Jan 17, 2010 |
| 80 | Up (2009) - Jan 17, 2010 |
| 75 | Coraline (2009) - Jan 17, 2010 |
| 60 | Star Trek (2009) - Jan 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |