Wired

wired
Movie Buff - 245 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 31% The Meaning of Life (1983) - Rated 15 Jan 2013
86 87% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 15 Jan 2013
85 85% One Hour Photo (2002) - Rated 15 Jan 2013
60 45% The Avengers (2012) - Rated 15 Jan 2013
45 23% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 15 Jan 2013
90 92% Battlestar Galactica (2003) - Rated 15 Jan 2013
90 92% Primer (2004) - Rated 15 Jan 2013
55 39% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 15 Jan 2013
40 18% Scary Movie (2000) - Rated 15 Jan 2013
20 7% Jurassic Park III (2001) - Rated 15 Jan 2013