![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Wolf 300 | |
![]() |
Movie Buff - 161 Films Ranked
Member Since: May 30, 2008
Location: Wantagh, New York, USA
|
|
Message Sent!
Bio: A regular at Blockbuster. rent every day.
love watching movies on my 60\" HD!
| |

| 70 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - May 30, 2008 |
| 70 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - May 30, 2008 |
| 85 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - May 30, 2008 |
| 77 | A Fish Called Wanda (1988) - May 30, 2008 |
| 75 | Psycho (1960) - May 30, 2008 |
| 68 | The Terminal (2004) - May 30, 2008 |
| 75 | Dances with Wolves (1990) - May 30, 2008 |
| 55 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - May 30, 2008 |
| 75 | Signs (2002) - May 30, 2008 |
| 50 | The Ladykillers (2004) - May 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |