Wouter

wouter
Movie Buff - 176 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2008
Location: Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 12% The Blair Witch Project (1999) - Rated 31 Aug 2008
75 56% Patch Adams (1998) - Rated 31 Aug 2008
75 56% Beetlejuice (1988) - Rated 31 Aug 2008
75 56% Poltergeist (1982) - Rated 31 Aug 2008
75 56% The Truman Show (1998) - Rated 31 Aug 2008
90 98% There Will Be Blood (2007) - Rated 31 Aug 2008
80 82% Final Destination (2000) - Rated 31 Aug 2008
70 30% Ghostbusters II (1989) - Rated 31 Aug 2008
70 30% Cube (1997) - Rated 31 Aug 2008
80 82% Eraser (1996) - Rated 31 Aug 2008