![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Wraith Timid | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Mar 6, 2011
Location: Silent HIll, USA
|
|
Bio: i\'m insane. stay away.
| |

| 100 | Dark City (1998) - Mar 06, 2011 |
| 90 | The Number 23 (2007) - Mar 06, 2011 |
| 70 | The Grudge (2004) - Mar 06, 2011 |
| 100 | A Tale of Two Sisters (2003) - Mar 06, 2011 |
| 100 | Akira (1988) - Mar 06, 2011 |
| 100 | Silent Hill (2006) - Mar 06, 2011 |
| 100 | Tideland (2005) - Mar 06, 2011 |
| 90 | The Others (2001) - Mar 06, 2011 |
| 100 | Triangle (2009) - Mar 06, 2011 |
| 90 | Natural Born Killers (1994) - Mar 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |