![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
X1NH | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Jul 11, 2010
Location: Bismarck, ND, USA
|

| 95 | The Book of Eli (2010) - Jun 27, 2011 |
| 95 | Terminator Salvation (2009) - Jun 27, 2011 |
| 95 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jun 27, 2011 |
| 95 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Jun 27, 2011 |
| 95 | Superbad (2007) - Jun 27, 2011 |
| 95 | Sunshine (2007) - Jun 27, 2011 |
| 95 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Jun 27, 2011 |
| 95 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jun 27, 2011 |
| 95 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jun 27, 2011 |
| 80 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jun 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |