![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
XHPrime | |
![]() |
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Mar 15, 2009
Location: USA
|

| 90 | Rear Window (1954) - Mar 15, 2009 |
| 87 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Mar 15, 2009 |
| 90 | Children of Men (2006) - Mar 15, 2009 |
| 90 | Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Mar 15, 2009 |
| 84 | Seven (1995) - Mar 15, 2009 |
| 80 | Pitch Black (2000) - Mar 15, 2009 |
| 88 | Donnie Darko (2001) - Mar 15, 2009 |
| 78 | X-Men: The Last Stand (2006) - Mar 15, 2009 |
| 78 | The Little Shop of Horrors (1960) - Mar 15, 2009 |
| 85 | The Bourne Supremacy (2004) - Mar 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |