![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
X-Ray Pecs | |
![]() |
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: May 16, 2009
Location: St. Louis, MO, USA
|

| 95 | Army of Darkness (1993) - Mar 12, 2011 |
| 85 | Evil Dead II (1987) - Mar 12, 2011 |
| 75 | The Evil Dead (1981) - Mar 12, 2011 |
| 95 | Rashomon (1950) - Mar 12, 2011 |
| 80 | The Iron Giant (1999) - Mar 12, 2011 |
| 100 | Citizen Kane (1941) - Feb 23, 2011 |
| 100 | Demolition Man (1993) - Feb 07, 2011 |
| 95 | The Social Network (2010) - Jan 19, 2011 |
| 95 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jan 17, 2011 |
| 60 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Jan 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |