![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
XaNaDo | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2009
Location: Portugal
|

| 70 | Maria Full of Grace (2004) - Feb 07, 2009 |
| 85 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Feb 07, 2009 |
| 80 | Joyeux Noel (2005) - Feb 07, 2009 |
| 75 | The Fly (1986) - Feb 07, 2009 |
| 75 | House of Flying Daggers (2004) - Feb 07, 2009 |
| 80 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Feb 07, 2009 |
| 90 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Feb 07, 2009 |
| 80 | Rosemary's Baby (1968) - Feb 07, 2009 |
| 30 | Ocean's Twelve (2004) - Feb 07, 2009 |
| 40 | War of the Worlds (2005) - Feb 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |