![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Xandra | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Dec 9, 2010
Location: Germany
|

| 80 | The Notebook (2004) - Dec 09, 2010 |
| 70 | Alice in Wonderland (2010) - Dec 09, 2010 |
| 80 | Manhattan Murder Mystery (1993) - Dec 09, 2010 |
| 80 | Match Point (2005) - Dec 09, 2010 |
| 40 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Dec 09, 2010 |
| 60 | King Kong (2005) - Dec 09, 2010 |
| 70 | Eat Pray Love (2010) - Dec 09, 2010 |
| 40 | The Fourth Kind (2009) - Dec 09, 2010 |
| 40 | Paranormal Activity (2009) - Dec 09, 2010 |
| 70 | Cassandra's Dream (2007) - Dec 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |