![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Xar | |
![]() |
Movie Buff - 267 Films Ranked
Member Since: Jun 27, 2006
Location: USA
|
| 55 | The Count of Monte Cristo (2002) - Sep 03, 2007 |
| 66 | Phone Booth (2003) - Sep 03, 2007 |
| 85 | Hook (1991) - Sep 03, 2007 |
| 12 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Sep 03, 2007 |
| 83 | Donnie Darko (2001) - Sep 03, 2007 |
| 34 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 03, 2007 |
| 85 | Escape from New York (1981) - Sep 03, 2007 |
| 16 | Fantasia (1940) - Sep 03, 2007 |
| 33 | Aeon Flux (2005) - Sep 03, 2007 |
| 80 | Crash (2005) - Sep 03, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |