Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Xav59
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: France
Recent Rankings
90 There Will Be Blood (2007) - Aug 19, 2009
75 Calvaire (2004) - Aug 19, 2009
90 Lost Highway (1997) - Aug 19, 2009
60 Hellraiser: Hellseeker (2002) - Aug 19, 2009
75 Creep (2004) - Aug 19, 2009
20 Doom (2005) - Aug 19, 2009
80 Land of the Dead (2005) - Aug 19, 2009
75 Angel Heart (1987) - Aug 19, 2009
85 The Thing (1982) - Aug 19, 2009
90 Cannibal Holocaust (1980) - Aug 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Xav59. Why not go rank more films, then come back and check it out again?