![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Xenobond | |
![]() |
Movie Buff - 176 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Fairfax, VA, USA
|

| 77 | Die Hard 2 (1990) - Aug 19, 2009 |
| 68 | The NeverEnding Story (1984) - Aug 19, 2009 |
| 43 | Jumanji (1995) - Aug 19, 2009 |
| 54 | Titanic (1997) - Aug 19, 2009 |
| 30 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Aug 19, 2009 |
| 58 | War of the Worlds (2005) - Aug 19, 2009 |
| 38 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Aug 19, 2009 |
| 55 | 12 Angry Men (1957) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Transformers (2007) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Krull (1983) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |