![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Xerofayte | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 100 | Battle Royale (2000) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Noriko's Dinner Table (2005) - Aug 18, 2009 |
| 100 | The Alibi (2006) - Aug 18, 2009 |
| 98 | Perfect Crime (2004) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Constantine (2005) - Aug 18, 2009 |
| 91 | Shrek 2 (2004) - Aug 18, 2009 |
| 85 | I Am Legend (2007) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |